Szukasz firmy kurierskiej, której chcesz zlecić wysłanie paczki na trasie Polska Anglia?
Portal AngliaPolska.pl to specjalistyczna firma kurierska, która na przestrzeni niespełna 20 lat działalności zbudowała silną pozycję na rynku logistycznym świadcząc pełny pakiet usług w zakresie wysyłki paczek do Anglii wysyłki paczek do Anglii i do Polski.

 

Paczki Polska Anglia

 

Wieloletnie doświadczenie to przede wszystkim praktyczna wiedza o funkcjonowaniu firmy kurierskiej, która realizuje swoje usługi zarówno w Anglii oraz w Polsce. Zrealizowaliśmy kilkanaście tysięcy przesyłek międzynarodowych w najlepszej cenie na rynku, a nasza usługa "paczki Polska Anglia - to najpopularniejsza usługa naszej firmy. Dzięki stałemu i wartościowemu partnerstwu z firmami logistycznymi jesteśmy w stanie zrealizować przesyłkę każdej paczki w wybranym w miejscu w Anglii lub w Polsce. 

Nasze usługi realizujemy na terenie całej Wielkie Brytanii. W internecie znajdziesz nas zawsze pod hasłem "paczki Polska Anglia".

Nasze stałe partnerstwo z uznanymi i doświadczonymi firmami logistycznymi zapewnia nie tylko bezpieczne przesyłanie paczek do Anglii i Polski, ale także maksymalnie krótki czas oczekiwania na przesyłkę. Dodatkowo wysoki poziom usługi, jaki dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się osiągnąć – jesteśmy w stanie zaoferować w bardzo przystępnej i atrakcyjnej cenie. Dla nas usługa "paczki Polska Anglia" to usługa priorytetowa, którą rozwijamy od początku działalności naszej firmy. 

Naszym klientom gwarantujemy zarówno pełne bezpieczeństwo oraz łatwość nadania przesyłki. Wystarczy poprawnie wypełnić odpowiedni formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej aby rozpocząć procedurę wysłania paczki do Polski lub Anglii. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również szczegółowe informacje o tym, jak przygotować paczkę do wysyłki. Znajdziesz tam także informacje dotyczące przesyłki rzeczy o dużych gabarytach, które wymagają demontażu elementów lub odpowiedniego zabezpieczenia. Usługa "paczki Polska Anglia" - jest realizowana nieprzerwanie od wielu lat - co gwarantuje najwyższą jakość usługi. 

Firma kurierska AngliaPolska.pl jest firmą zarejestrowaną na Wyspach Brytyjskich i tutaj również posiadamy nasze biuro obsługi, z którym możesz się kontaktować w celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących wysłania lub odbioru paczki.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok