Irlandia Północna nie wymaga odprawy celnej. Paczki można nadawać na dotychczasowych warunkach.

Paczka z Polski do Irlandii Płn. £30.99 za 24.5kg - DHL Standard

Paczka z Irlandii Płn. do Polski: £33.99 za 24.5kg - UPS Standard

Średni Czas Dostawy:  4-7 Dni Roboczych

Ubezpieczenie do 1tys.zł

Odbior paczek od poniedziałku do piatku pomiędzy 9-17.00

Usługa Od Drzwi Do Drzwi

Tylko paczki w kartonie do max 30kg 

Śledzenie Paczki Online

Irlandia Północna jest uważana za najbardziej autonomiczną część Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. W końcu Irlandia to synonim wolności. Wielu Polaków wybiera Irlandię na miejsce rozpoczęcia nowego życia. W rezultacie, to właśnie Polacy stanowią najliczniejszą grupę jej mieszkańców przybyłych spoza granic Wielkiej Brytanii. Powodów do wyjazdu może być wiele: od zarobkowych, po chęć przeżycia niezapomnianej przygody. Ci, którym udaje się zrealizować plan, często zostają w Irlandii na stałe. Ale co zrobić, kiedy okazuje się, że Irlandia, choć wspaniała, nie zastępuje do końca Polski? Kiedy coś ciągnie w rodzinne strony, ale nowe obowiązki i finanse nie pozwalają na odwiedziny w rodzinnym kraju? Odpowiedź brzmi: „kurier Irlandia Północna Polska”.

To tylko 5 minut i Twoja paczka na trasie Irlandia Północna - Polska zostanie nadana! 

Korzystając z usług firmy AngliaPolska.pl możesz nadać paczki w obu kierunkach. Zarówno na trasie Irlandia północna Polska, jak i paczki Polska Irlandia Północna. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej. Jaką rolę może spełnić taka paczka? Może stać się nośnikiem ulubionych przedmiotów, których zapomniałeś zabrać ze sobą w podróż i które będą przypominać Ci o domu. Być może to będzie paczka-niespodzianka, o której nikt Cię nie uprzedzał. Przecież każdy lubi takie niespodzianki. Ale kurier Irlandia Północna Polska to także sposób na przesłanie prezentów do Polski. Co będzie znaczyć Twoja paczka, zależy tylko od Ciebie. Dlatego Ty zajmij się jej przygotowaniem i zamów kuriera wypełniając formularz na naszej stronie, a my zajmiemy się resztą.

Jakie są koszty kuriera na trasie Irlandia Północna Polska? 

AngliaPolska.pl oferuje przesyłki już od £30.99 i realizuje je w systemie „od drzwi do drzwi”. Wbrew pozorom ta oferta nie dotyczy wyłącznie obszaru Anglii. AngliaPolska.pl to również kurier Irlandia Północna Polska. Masz wątpliwości, jak dobrze spakować paczkę lub wypełnić formularz? Nasze Biuro Obsługi Klienta służy pomocą, zarówno mailowo jak i telefonicznie. Z AngliaPolska.pl nawet rozdzieleni dwoma morskimi kanałami mogą dzielić się tym, co kochają najbardziej.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok