•  Najniższa cena na rynku. Paczki do 24.5kg już za £30.99!
  •  Pełny monitoring przesyłki od momentu nadania do momentu doreczenia
  •  Bezpośredni odbiór przesyłki kurierskiej od nadawcy
  •  Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem DHL do Wielkiej Brytanii. Dostawa 5-7 dni.
  •  Drukarka wymagana - należy wydrukować etykietę i dokumenty celne (4 kartki), które z kolei należy dokleić do paczki, w przezroczystej koszulce do zewnetrznej strony paczki. Ich brak spowoduje zwrot paczki do nadawcy (na jego koszt). Dokumenty wysyłamy na email po złożeniu i opłaceniu zamówienia.
  • Tylko paczki w kartonie do max 30kg. Przykładowy rozmiar paczki 60cm x 60cm x 60cm, 50cm x 50cm x 50cm itd.

Przesyłkę z Polski do Anglii, Walii i Szkocji można wycenić na stronie głównej naszego serwisu www.AngliaPolska.pl
Kurier odbiera paczki codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Aby zlecić odbiór na następny dzień roboczy zlecenie musi zostać zlozone również w dzień roboczy do godziny 15:00 wraz z wpłatą.

Godziny odbioru przesyłek to 8:00 - 18:00. Zazwyczaj przed odbiorem paczki kurierzy kontaktują się mailowo lub telefonicznie z Nadawcą, jednak nie jest to gwarantowane.

Za pomocą AngliaPolska.pl nadasz tanie paczki do Wielkiej Brytanii. Przesyłki sortowane są mechanicznie na taśmociągach. Przyjmujemy TYLKO paczki w kartonie do max 30kg. Należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie paczki wewnątrz i na zewnątrz, wykorzystując mocny, silny karton i odpowiednie przegrody np. ze styropianu. Aby odpowiednio zabezpieczyc paczkę zapraszamy do zapoznania się z artykułami:

Jak dobrze zabezpieczyc i wymierzyć paczkę

Jak pakować przedmioty szkalne

Skąd wziąć pudełko do przygotowania paczki

Przekroczenie gabarytów. Prosimy o bardzo dokładne sprawdzanie wagi przesyłki. Przekroczenie wymiarów lub/i wagi w stosunku do deklarowanych skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości £50 oraz opóźnieniem, możliwym uszkodzeniem przesyłki bez możliwości reklamacji.

Ubezpieczenie - W cenie przesyłki. Do 1000zl.

Ceny paczek uzależnione sa od wagi i wymiarów. Dokonaj wyceny i nadaj paczke!

Masz pytanie? Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok