• Korzystając z naszych usług dostajecie Państwo gwarancję najwyższej jakości obsługi związanej z wysyłką waszych paczek.
  Korzystamy z kurierów i firm logistycznych, które wypełniają swoje zobowiązania w 98% w okresach kiedy jest największe natężenie przesyłu paczek z jednego kraju do drugiego.

 • Z nami Państwa przesyłka zawsze trafi pod wskazany adres we wskazanym przez Państwa czasie.
  Korzystanie ze strony naszego serwisu jest w 100% bezpieczne.
  Wszystkie Wasze zlecenia na odbiór paczki są w naszym systemie zapisywane i weryfikowane a nastepnie przekazywane naszemu partnerowi (DPD).

 • Każdy z Państwa otrzyma od nas pełną informację o przyjęciu zamówienia, czasie jego realizacji i terminie przyjazdu kuriera.
  Kurierzy z którymi współpracujemy, używają profesjonalnego sprzętu potrzebnego do odbierania paczek, ich oznaczania jak i transportu.
  Kierowca przy każdym odbiorze paczki, przywiezie ze sobą gotową naklejkę, którą należy umieścić na paczce.

 • Państwa paczki podczas tranzytu są w 100% bezpieczne i transportowane w warunkach nie wpływających na stan fizyczny przesyłki.
  Jeżeli chodzi o naszą stronę internetową to, dokładamy wszelkich starań aby była czytelna, przyjazna w obsłudze, a co najważniejsze bezpieczna podczas składania zamówień na wysyłkę paczek.

 • Zapewniamy was, że nie przetrzymujemy danych dotyczących kart płatniczych w naszej bazie. Są to wszystko dane poufne które szanujemy i ich obsługa jest realizowana przez PayPal.

 • Dzięki technologii SSL, wszelkie transakcje przeprowadzane poprzez naszą stronę są chronione i zabezpieczone przez międzynarodowe instytucje.
  Wiele serwisów zajmujących się pośrednictwem w wysyłce paczek, nie przykłada za dużej wagi do zabezpieczenia Was jak i siebie przed nieprzyjemnymi sytuacjami, jakimi może być utrata danych osobowych.


Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy dostępni od 9-17:00

Tel UK: +44 20 3287 4650 Tel PL: +48 12 361 3230 E-mail: bok@angliapolska.pl

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok