NOWOSC !!! -  Z NAMI NADASZ PACZKE DO POLSKI Z KAZDEGO MIEJSCA W EUROPIE!
Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem DPD Polska na trasie Europa - Polska i UK-PL.
 W standardzie do 30kg, w gabarytach zgodnie z następującym: 2a + 2b + c < 300cm, gdzie c stanowi najdłuższy bok paczki (długości podane w cm). Kurier DPD odbiera paczki codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku.

  • Średni czas realizacji transportu 1-5 dni roboczych
  • Ubezpieczenie w cenie do 1000zl
  • Transport od drzwi do drzwi

 Zamówić kuriera można na naszej stronie głównej. Aby zlecić odbiór na następny dzień roboczy zlecenie musi zostać wystawione również w dzień roboczy do godziny 13:00 wraz z wpłatą.

Za pomocą DPD Classic nadasz paczkę z/do Polski szybko i bezpiecznie. Przesyłki te sortowane są mechanicznie na taśmociągach. Kazda paczka musi byc zapakowana w kartonie o regularnym ksztalcie. Nie przyjmujemy w serwisie paczek niestandardowych badz innym opakowaniu niz karton. Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie paczki wewnątrz i na zewnątrz, wykorzystując mocny, silny karton i odpowiednie przegrody np. ze styropianu. 

Paczka niestandardowa DPD (niesortowalana) w serwisie międzynarodowym, to taka która wymaga szczególnej obsługi podczas procesu transportu. Spełniająca minimum jeden z poniższych warunków:
• Paczka o kształcie cylindrycznym, okrągłym, owalnym np. tuba, wałek z tkaniną
• Paczka o nieregularnych kształtach, w tym paczki, które nie są zapakowane w karton/opakowanie o regularnych kształtach
• Paczka z wystającymi elementami lub owinięta w materiał uniemożliwiający swobodne przesuwanie po sorterze takie jak guma, itp.
• Opony, jeśli są zapakowane niezgodnie z wytycznymi DPD Polska (szczegółowe informacje zawiera - Instrukcja prawidłowego pakowania opon w DPD Polska
• Paczka, której najdłuższy bok przekracza maksymalną długość 175cm badz wage 30kg.
• Paczka składająca się z dwóch odrębnych części połączonych w jedną nieregularną całość np. za pomocą folii stretch, taśmy
• Paczka o zawartosci, ktore moze byc podante na uszkdzenia podczas sortowania (np.SZKLO, Przednioty Delikatne)

W serwisie DPD przyjmowane sa tylko paczki STANDARDOWE. Paczki niestandardowe obciazone beda dodatkowa oplata w wysokosci £50. Paczka niestandardowa moze zostac rowniez wstrzymana.

Jezeli masz watpliwosci czy Twoja paczka jest standardowa skontaktuj sie sie z nami na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Towary ZABRONIONE w obrocie miedzynarodowym - sprawdz tutaj.

 

Płatności mozna dokonac przelewem na konto brytyjskie, karta badz poprzez PayPal

Website Security Test
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok