Potrzebujesz wysłać paczki do Szkocji i nie wiesz jak to zrobić? O nic się nie martw – my Ci pomożemy! To, że nasz portal organizuje wysyłkę z Polski do Anglii, Walii i Szkocji jest oczywiste – w końcu to portal Angliapolska.pl. Jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tego regionu Wielkiej Brytanii.

Jeśli chcesz wysłać prezent lub kilka przydatnych przedmiotów, i zależy Ci, aby Twoja paczka do Szkocji trafiła tam szybko i bezpiecznie – jesteś we właściwym miejscu. 

5 minut i Twoja paczka do Szkoji zostanie nadana! 

Ceny paczek podawane sa dynamicznie podczas szybkiej wyceny w formularzu na głównej stronie. Poniżej przykładowe ceny dla paczki do 24.5kg (50x50x50).

Kierunek:

UK (Anglia, Walia, Szkocja) - Polska - £24.99 / 129.99zł PROMOCJA
Polska - UK (Anglia, Walia, Szkocja) - £30.99 / 160.99zł
Polska - Irlandia Północna - £30.99 / 160.99zł
Irlandia Północna - Polska - £39.99 / 199.99zł

 

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy „Zamów kuriera”. AngliaPolska.pl oferuje Ci kilka możliwości nadania przesyłki do Szkocji. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i wygodzie, dlatego kurier do Szkocji doręczy paczkę w systemie „door to door”. Przesyłki ze Szkocji do Polski realizujemy w ten sam sposób, co przesyłki do Szkocji. Dzięki temu, niezależnie od tego, po której stronie linii UK – Polska jesteś, możesz zamówić kuriera równie łatwo.

Paczka do Szkocji dostarczana przez naszego kuriera

Wybierając opcję DHL Standard możesz nadać paczki do Szkocji najtaniej na rynku, bo już od £30.99 za paczkę DHL Standard do 30kg. 

Przesyłki do szkocji - wyspy Orkney i Sztlandy

Przesyłki do Szkocji realizujemy równie szybko, co do Anglii, a maksymalny czas realizacji to pięć dni roboczych. W przypadku szkockich wysp Orkney i Szetlandów przeciętny czas dostarczenia paczki może wydłużyć się do 14 dni. Jeśli masz pytania lub planujesz przeprowadzkę do Szkocji – zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta – nasi pracownicy chętnie Ci pomogą.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok