Potrzebujesz wysłać paczki do Szkocji i nie wiesz jak to zrobić? O nic się nie martw – my Ci pomożemy! To, że nasz portal organizuje wysyłkę do Anglii jest oczywiste – w końcu to portal Angliapolska.pl. Jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tego regionu Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz wysłać prezent lub kilka przydatnych przedmiotów, i zależy Ci, aby Twoja paczka do Szkocji trafiła tam szybko i bezpiecznie – jesteś we właściwym miejscu. 

 

5 minut i Twoja paczka do Szkoji zostanie nadana! 

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy „Zamów kuriera”. AngliaPolska.pl oferuje Ci kilka możliwości nadania przesyłki do Szkocji. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i wygodzie, dlatego kurier do Szkocji doręczy paczkę w systemie „door to door”. Przesyłki ze Szkocji do Polski realizujemy w ten sam sposób, co przesyłki do Szkocji. Dzięki temu, niezależnie od tego, po której stronie linii UK – Polska jesteś, możesz zamówić kuriera równie łatwo.

Paczka do Szkocji dostarczana przez naszego kuriera

Wybierając opcję DPD Classic możesz nadać paczki do Szkocji najtaniej na rynku, bo już za £15.99 za paczkę DPD Classic do 30kg. Jedyne warunki, jakie trzeba spełnić, to nadanie więcej niż dwóch paczek i realizacja opłaty przelewem na brytyjskie konto. Jeśli chcesz wysłać tylko jedną paczkę, cena to jedyne £16.99 za sztukę. Możesz skorzystać również z usługi UPS Standard, która gwarantuje, że kurier do Szkocji doręczy paczkę o wadze aż do 70 kg.

Przesyłki do szkocji - wyspy Orkney i Sztlandy

Przesyłki do Szkocji realizujemy równie szybko, co do Anglii, a maksymalny czas realizacji to pięć dni roboczych. W przypadku szkockich wysp Orkney i Szetlandów przeciętny czas dostarczenia paczki może wydłużyć się do 14 dni. Jeśli masz pytania lub planujesz przeprowadzkę do Szkocji – zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta – nasi pracownicy chętnie Ci pomogą.

Website Security Test
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok