Firma AngliaPolska.pl powstała w 2000 roku i jest pełnoprawnie działającym przedsiębiorstwem zarejestrowanym na Wyspach Brytyjskich.

Od początku swojego istnienia rozpoczęliśmy proces rozwoju jako broker usług kurierskich rozszerzając zakres oferowanych usług od paczek małogabarytowych dostarczanych poprzez kuriera DPD z którym posiadamy zintegrowany system wymiany informacji, po wprowadzone w 2013 roku przesyłki wielkogabarytowe powyżej 200 kg realizowane przy udziale naszego partnera spedycyjnego. 

Posiadamy sprawdzone i bezpieczne kanały płatności elektronicznych, które pozwalają nam na szybkie zamówienie paczki i jej opłacenie. 

parcel company
parcel tracking blue

 

Wdrażając standardy światowe w obsłudze Klienta naszym celem jest Państwa pełne zadowolenie. Państwa satysfakcja z naszych usług potwierdzana codziennie rozwojem naszej firmy i wzrostem zamówień świadczy o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Fakt posiadania ponad 32 000 fanów na FB oraz setek pozytywnych recenzji stanowią dla nas inspirację do dalszego rozwoju i dowód wielkiego zaufania oraz wzrastającej reputacji naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony Klient wróci do nas i poleci nasze usługi innym, dlatego stale podnosimy jakość usług i jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek uwag.

 

Rok 2014 będzie przełomowy. Przygotowaliśmy nową i lepszą stronę, odświeżyliśmy wizerunek firmy, realizujemy nowy system obsługi klienta powiązany z fakturowaniem oraz systemem obsługi zgłoszeń. Nasz system będzie w pełni spersonalizowany. To wszystko przygotowujemy w celu nawiązania z Państwem długoterminowej współpracy.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

Zespół AngliaPolska.pl

parcel delivery blue
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok