Firma AngliaPolska.pl powstała w 2000 roku i jest pełnoprawnie działającym przedsiębiorstwem zarejestrowanym na Wyspach Brytyjskich.

Od początku swojego istnienia rozpoczęliśmy proces rozwoju jako broker usług kurierskich rozszerzając zakres oferowanych usług od paczek małogabarytowych dostarczanych poprzez kuriera DPD, UPS, DHL, GLS, Parcelforce z którymi posiadamy zintegrowany system wymiany informacji.

Posiadamy sprawdzone i bezpieczne kanały płatności elektronicznych, które pozwalają nam na szybkie zamówienie paczki i jej opłacenie. 

parcel company
parcel tracking blue

 

Wdrażając standardy światowe w obsłudze Klienta naszym celem jest Państwa pełne zadowolenie. Państwa satysfakcja z naszych usług potwierdzana codziennie rozwojem naszej firmy i wzrostem zamówień świadczy o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Fakt posiadania ponad 40 000 fanów na Facebook'u oraz setek pozytywnych recenzji stanowią dla nas inspirację do dalszego rozwoju i dowód wielkiego zaufania oraz wzrastającej reputacji naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony Klient wróci do nas i poleci nasze usługi innym, dlatego stale podnosimy jakość usług i jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek uwag. 

Firma AngliaPolska.pl wyłamuje się jako najlepsza opcja do wysyłki paczek do Polski. Zaufaj nam, jeśli cenisz sobie przystępne ceny, szybką dostawę, doskonałą obsługę klienta i sprawdzone doświadczenie. Wybierz AngliaPolska.pl i ciesz się bezpieczną i skuteczną wysyłką paczki do Polski i paczki do Anglii od £23.99 za 24,5kg. 

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

Zespół AngliaPolska.pl

parcel delivery blue
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok