Paczki Polska Walia / Walia Polska - Odprawa Celna Wymagana

Wysyłka paczek między Unią Europejską a Wielką Brytanią, wymaga odprawy celnej. Przedsiębiorstwa i osoby prywatne eksportujące towar będą musiały załączyć dokumenty celne oraz wprowadzić dane celne podczas skladania zamowienia. Gotowe dokumenty celne otrzymaja Panstwo od nas. Nalezy je tylko wydrukowac :)

Koszt Paczki o max wartosci £36 to £30.99 za 30kg

 

Średni Czas Dostawy:  5-7 Dni Roboczych

Ubezpieczenie do 1tys.zł

Odbior paczek od poniedziałku do piatku pomiędzy 9-17.00

Usługa Od Drzwi Do Drzwi

Tylko paczki w kartonie do max 30kg 

Drukaraka Wymagana - Na email otrzmasz dokumenty celne do druku

Śledzenie Paczki Online

Realizacja Zlecenia: Firma DHL Polska

 

Paczka do Walii jest nadana!

Paczki Walia Polska realizujemy po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej. Na email otrzymaja Panstwo dokumenty celne, ktore nalezy wydrukowac w 2 egzemplarzach i obowiazkowo umiescic w przezroczystej folijce na paczce. 

Kiedy zamówisz kuriera, ten odbierze paczkę od Twoich drzwi i możesz być pewien, że zostanie ona doręczona dokładnie pod drzwi z adresu podanego na paczce. Zwykle czas doręczenia zamyka się w 5-7 dniach. Ta sama zasada obowiązuje paczki Polska Walia. Paczke możesz nadać od £30.99 za 30kg. Wiemy, że Twoja paczka do Walii jest dla Ciebie cenna i dlatego dbamy, żebyś nie musiał się martwić, co może wydarzyć się w drodze. Kiedy wybierasz wysyłkę z AngliaPolska.pl możesz spać spokojnie, ponieważ wszystkie przesyłki, także paczki do Walii, są ubezpieczane. 

Jak widzisz, trudno o lepszy sposób na paczki Polska Walia, jak i paczki Walia Polska. Nieważne, czy to Ty jesteś w Walii i chcesz nadać paczkę do Polski, czy chcesz wysłać coś do krainy Celtów – z AngliaPolska.pl możesz zorganizować taką przesyłkę bez wychodzenia z domu.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok