Akceptujemy następujące formy płatności

Karty płatnicze, PayPal,WorldPay

Przelew na konto brytyjskie i polskie
(numer konta otrzymasz drogą elektroniczną po złożeniu zamówienia)
Płatności kartą są obsługiwane przez firmę PayPal i WorldPay. Aby skorzystać z tej opcji, na ekranie płatności wybierz opcję: "Nie posiadam konta PayPal" / "I don’t have a PayPal account".


 

 

Znak akceptacji PayPal

W serwisie AngliaPolska oprócz przelewów na nasze konto brytyjskie i polskie konto bankowe oferujemy bardzo bezpieczne płatności PayPal. PayPal jest najbardziej popularną na świecie platformą płatniczą umożliwiającą Ci dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

 

PayPal to bezpieczeństwo i ochrona

Twoje informacje osobowe i finansowe są u nas bezpieczne. Aby je chronić i tym samym zredukować do minimum ryzyko oszustw online, PayPal stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami.

 

paypal

PayPal to wygoda

Dodaj jednorazowo do swojego konta PayPal kartę kredytową lub debetową. Aby dokonać płatności w trybie online, wystarczy, że na stronie realizacji płatności wybierzesz PayPal, zalogujesz się i potwierdzisz płatność. PayPal zajmie się resztą: dokończymy proces płatności bez ujawniania sprzedającym Twoich informacji finansowych.

 

PayPal jest szybki i łatwy

Po prostu kliknij logo PayPal wybierając jedną z dostępnych na tej stronie metod płatności. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta PayPal, przekierujemy Cię do strony naszego serwisu, gdzie szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz się i zakończysz transakcję dodając - jednorazowo - preferowaną metodę płatności. Potem możesz bezpiecznie płacić z PayPal robiąc zakupy na całym świecie, wszędzie, gdzie widzisz logo PayPal. Z PayPal świat stoi przed Tobą otworem: ponad 100 milionów użytkowników, 190 krajów i 21 walut.


Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy dostępni od 9-17:00

Tel UK: +44 20 3287 4650 Tel PL: +48 12 361 3230 E-mail: bok@angliapolska.pl

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok