Paczki z Polski do Londynu w systemie Door2Door

Anglia często jest utożsamiana z Wielką Brytanią w ogóle. Nic w tym dziwnego. Zamieszkiwana przez ponad 80% całej populacji brytyjskiej, stanowi największą część Królestwa. To nie przypadek, że nasza firma nazywa się AngliaPolska.pl. Paczki do Polski z Londynu stanowią największy odsetek realizowanych przez nas zleceń. Także paczki Londyn Polska cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlaczego?
W Anglii swój nowy dom odnajduje wielu Polaków decydujących się na życie w UK. Studia, praca, zmiana stylu życia – to najczęstsze powody wyjazdu, zarówno czasowego, jak i na stałe. Ale niemożliwe jest przeniesienie z Polski do Anglii całego życia: wszystkich członków rodziny, przyjaciół i znajomych, a nawet każdego
z ulubionych przedmiotów. Długie rozmowy telefoniczne i wideokonferencje na komunikatorach nie zastąpią bezpośredniego kontaktu. Widocznym, fizycznym dowodem pamięci może okazać się paczka. Co może stanowić zawartość takiej wyjątkowej paczki na trasie Londyn Polska? Na przykład prezenty: ulubione książki i płyty, własnoręcznie wykonane upominki, albumy ze zdjęciami, okazyjnie kupione drobiazgi i wiele innych. To wszystko możesz przesłać z nami na drugą stronę kanału La Manche. Jak to zrobić?

Jak wysłac z nami paczkę do Londynu i nie tylko? 

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i przygotować przesyłkę. Paczki do Polski z Londynu doręczane są w systemie „od drzwi do drzwi”, co zapewnia wyjątkową wygodę, zarówno Nadawcy, jak i Odbiorcy. Termin realizacji zamyka się zwykle w czasie od 3 do 5 dni roboczych, czyli w przedziale niewiele dłuższym, niż przesyłka w obrębie tego samego państwa. Także cena pozwala zapomnieć, że oferujemy przesyłkę paczki do Polski z Londynu, ponieważ nasz cennik otwiera się już od stawki £15.99.

AngliaPolska.pl - paczki Londyn Polska - to sprawdzony broker usług kurierskich. Świadczymy usługi nie tylko na terenie miasta Londyn lecz także w każdym innym mieście w Anglii!! Zamów kuriera już dziś!

Website Security Test
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok