Portal AngliaPolska.pl to portal kurierski, za pomocą którego możesz szybko i bezpiecznie wysłać paczki do Anglii lub do Polski. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, aby rozpocząć proces wysyłania paczki do Anglii lub Polski. Realizujemy również wysyłki na terenie Anglii w bardzo atrakcyjnej cenie – £24.99 za paczkę do dwudziestu pięciu kilogramów. Nasze usługi kurierskie świadczymy na terenie całej Wielkie Brytanii.

Firma AngliaPolska.pl powstała w roku 2000 aby świadczyć usługi kurierskie dla podmiotów dokonujących wymiany głównie pomiędzy Polską a Anglią. Blisko czternaście lat zbieramy doświadczenie w realizowaniu przesyłek międzynarodowych. Nasza firma jest przedsiębiorstwem zarejestrowanym jako podmiot gospodarczy w Anglii, gdzie mieści się również nasze biuro obsługi klienta, z którym zleceniodawcy mają stały kontakt. Posiadamy również oddział w Polsce, który jest odpowiedzialny za kontakt z klientem polskojęzycznym.

Usługi, jakie realizuje portal AngliaPolska.pl to przede wszystkim usługi umożliwiające wysyłkę paczki do Anglii oraz do Polski. Jest to oferta skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób prywatnych, które chcą wykonać transfer mieszkaniowy. Dzięki wprowadzonej przez nas usłudze jesteśmy w stanie zagwarantować ekspresową wysyłkę paczki do Anglii lub Polski.

Wybierając firmę AngliaPolska.pl do realizacji wysyłki paczek – masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa, szybkiej dostawy oraz stale atrakcyjnej ceny. Wszystkie koszty wysyłki są podane podczas wypełniania formularza. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat i kosztów. Nasze usługi są jasne i przejrzyste.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok