• Aż 3 próby doręczenia bez dodatkowych opłat
  • Pełny monitoring przesyłki od momentu nadania do momentu doreczenia.
  • Bezpośredni odbiór przesyłki kurierskiej od nadawcy oraz dodatkowe punkty nadawania przesyłek w dogodnych miejscach w centrum miasta.
  • Transport od drzwi do drzwi

Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem UPS Standard na trasie UK-PL oraz PL-UK. Opłaty są naliczane na podstawie tego spośród parametrów, który jest większy, tj. ciężaru rzeczywistego albo ciężaru wymiarowego paczki. Maksymalna waga paczki to 70 kg.

d * s * w / 5000 = ciężar wymiarow
d = długość w cm
s = szerokość w cm
w = wysokość w cm

Przesyłkę można wycenić na stronie głównej naszego serwisu www.AngliaPolska.pl
Kurier UPS odbiera paczki codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówić kuriera można na naszej stronie głównej. Aby zlecić odbiór na następny dzień roboczy zlecenie musi zostać wystawione również w dzień roboczy do godziny 13:00 wraz z wpłatą.

Za pomocą UPS Standard nadasz paczkę z/do Polski szybko i bezpiecznie. Przesyłki te sortowane są mechanicznie na taśmociągach. Należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie paczki wewnątrz i na zewnątrz, wykorzystując mocny, silny karton i odpowiednie przegrody np. ze styropianu. Jest to tani i solidny transport na trasie UK - Polska - UK. Serwis AngliaPolska.pl umożliwia wysyłkę paczki najtaniej na rynku.

Aby odpowiednio zabezpieczyc paczkę zapraszamy do zapoznania się z artykułami: 

Jak dobrze zabezpieczyc i wymierzyć paczkę 

Jak pakować przedmioty szkalne

Skąd wziąć pudełko do przygotowania paczki

 

Przekroczenie gabarytów.  Prosimy o bardzo dokładne sprawdzanie wagi przesyłki. 

Przekroczenie wymiarów lub/i wagi w stosunku do deklarowanych skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 100GBP oraz opóźnieniem, możliwym uszkodzeniem przesyłki bez możliwości reklamacji.

Ubezpieczenie

O ile wyższa wartość nie została zadeklarowana, wartość przesyłki w usłudze międzynarodowej jest równa wyższej z następujących dwóch kwot: kwocie 323 PLN albo kwocie stanowiącą iloczyn pełnych kilogramów przesyłki i równowartości w złotych polskich kwoty 8,33.
Nadawca może podwyższyć poziom ubezpieczenia deklarując wyższą wartość przesyłki, nie wyższą jednak niż zwykła wartość takiej przesyłki. Wiąże się to z wyższą opłatą za paczkę.

Website Security Test