Wyceń i zamów przesyłkę nawet do 70 kg

Adres nadawcy
Adres odbiorcy
Wymiary paczek
kg
cm
cm
cm

Na sucho


Paczki przeznaczone są przede wszystkim do przesyłania przedmiotów o stałej konsystencji. Dlatego, jeśli chcesz wysłać zupę, to tylko w proszku. Podobnie jak sosy, mleko itp.

 

Ciepłolubne


To, że mrożonki jako część składowa paczki odpadają jest oczywiste. Podobnie jest ze wszystkim, co na co dzień przechowujesz w lodówce. Nie warto ryzykować, że ser stanie się wbrew nazwie pleśniowym, a wyroby mięsne zaczną żyć drugim, niekoniecznie swoim, życiem. Zadbaj, aby Twoja paczka nie okazała się śmierdzącą sprawą.

 

Im dłuższy, tym lepszy


Ta zasada dotyczy terminu ważności. Pakowanie do paczki produktów, które nadają się do zjedzenia „na już” jest ryzykowne, szczególnie dla osoby, która ma dokonać konsumpcji. Jeśli termin nie przekracza miesiąca zastanów się, czy to w ogóle się opłaca, bo przecież nie wyślesz czegoś tylko po to, żeby wylądowało w koszu po drugiej stronie Kanału La Manche. Dlatego, jeśli marzysz o zagranicznych owocach i warzywach to do paczki możesz włożyć tylko te suszone.

 

Hermetycznie


Najlepszym sposobem zabezpieczenia produktów spożywczych, które przeszły wszystkie powyższe kryteria, jest opakowanie hermetyczne. Nie tylko zabezpiecza przed wilgocią, obcymi zapachami i swobodnym przemieszczaniem się w paczce, ale jednocześnie jest ekonomiczne, ponieważ zmniejsza ich objętość.

 

Domowe smakołyki kuszą wszystkich. Szczególnie przed Świętami. Kierując się powyższymi zasadami Twoja paczka może okazać się najpyszniejszym pomysłem na prezent. Nie lekceważ naszych rad, a nikt nie będzie zniesmaczony. Jeśli nie chcesz stać się globalnym „Słoikiem”, ale nadal masz wątpliwości, czy dany produkt spożywczy nadają do wysłania paczką – zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta, gdzie pracują specjaliści nie tylko od pakowania, ale i od pałaszowania.

Ceny DPD Classic:

 • Paczki do 31,5kg
 • 14.99£ przelew - min. 3 paczki
 • 15.99£ przelew - 2 paczki
 • 16.99£ przelew - 1 paczka
 • 17.99£ PayPal
 • 89.99PLN przelew

Cennik UPS Standard:

 • Paczki do 70 kg
 • od 14,82 £1 kg
 • od 25,07 £30 kg
 • od 34,31 £50 kg
 • od 40,38 £70 kg
 
DPD Classic

DPD Classic

Gwarantujemy najwyższy standard obsługi oraz ubezpieczenie.

przeprowadzki

Tanie Przeprowadzki

Spakuj swoje rzeczy bezpiecznie w kartony do 31,5kg!

nadaj bagaz

Nadaj Bagaż Lotniczy

Chcesz zabrać więcej rzeczy tanio i bezpiecznie?

Cennik Przesyłek Kurierskich

Cennik Przesyłek

Sprawdź aktualne ceny na przesyłki kurierskie. Najtaniej na rynku!

program partnerski

Program Partnerski

Interesują Cię regularne tanie przesyłki? Masz sklep internetowy?

program partnerski

Biuro Obsługi Klienta

Gdybyś miał dodatkowe pytania bądź problemy sprawdź zakładkę
Dział Obsługi Klienta»

Website Security Test