Wiele osób wyjeżdża do Londynu, żeby „dorobić”. I oto kilka tygodni zamienia się w kilka miesięcy, a kilka miesięcy – w kilka lat. Dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że tysiące osób chce zostać w Londynie i właśnie w stolicy UK podejmuje stałą pracę? Oto najczęściej wymieniane powody.

Witajcie! To już 12 edycja naszego konkursu! Dzięki AngliaPolska.pl możesz przesłać paczkę z Anglii do Polski lub Polski do Angili już od 14,99£, a dzisiaj pięć osób będzie miało to szczęście i będą mogli przetestować naszą usługę kompletnie za darmo. Oto lista szczęśliwców:

Masz dość kupowania kwiatów i czekoladek z okazji Dnia Matki? Uważasz, że Twoja mama zasługuje na coś więcej niż sztampowy prezent? Masz absolutną rację! Dlatego w tym roku zapewnij jej wspaniałe emocje. Spędź z nią ten dzień dokładnie tak, jak lubi Twoja mama.

Czujesz się zmęczony zgiełkiem Londynu? Może masz dość betonu i szkła? Chcesz odetchnąć prawdziwym powietrzem, a nie spalinami z ulic. Marzysz o chwili wśród soczystej zieleni i zapachu kwiatów, ale nie możesz pozwolić sobie na wyjazd ze stolicy? Nie musisz tego robić! Wystarczy, że pójdziesz do jednego z zaczarowanych ogrodów. Gdzie one są? Już zdradzamy Ci ten sekret!

 

Witajcie ;) 

Postanowiliśmy troszkę zmienić formę publikacji wyników naszego konkursu ;) Od teraz każde wyniki będą publikowane na naszej stronie, w zakładce aktualności ;) Dzięki temu mamy nadzieję zmotywować Was do częstszego zaglądania do tej zakładki, gdzie możecie znaleźć bardzo ciekawe artykuły ;) Nie przedłużając, oto lista zwycięzców: 

 

Z nieukrywaną radością informujemy, że już dziś „Planeta Singli” wkracza do brytyjskich kin! AngliaPolska.pl objęła patronat medialny nad pokazami w wybranych kinach sieci Odeon. Jesteś w Wielkiej Brytanii lub w Irlandii? Sprawdź, gdzie będzie najbliższy seans. A może chcesz wygrać bilet? Przeczytaj koniecznie!

 

Zamówiłeś przez naszą stronę przesyłkę. Kurier przyjechał, zabrał paczkę i... ślad po niej zaginął. Jesteś zły i pytasz „Jak to w ogóle możliwe? Co teraz?”. Zaginięcie paczki to bardzo stresująca sprawa. Dlatego dziś chcemy odpowiedzieć na te pytania. Przeczytaj je, jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji i chcesz wiedzieć, co zrobić, jeśli jednak się wydarzy.

 

23 czerwca tego roku Brytyjczycy przystąpią do referendum, w którym zdecydują, czy ich państwo pozostanie w Unii Europejskiej. Jeśli Wielka Brytania powie UE „Good bye” dotychczasowy układ polityczny ulegnie wielkiej rewolucji. A co tak zwany Brexit oznacza dla zwykłych ludzi? Co oznacza Polaków, zarówno tych na Wyspach jak i tych w Polsce?

 

Jeśli szukasz w Wielkiej Brytanii miasta, gdzie możesz znaleźć doskonały uniwersytet, piękne i nieco egzotyczne zabytki, a do tego marzysz o zachwycających nadmorskich widokach – koniecznie przyjedź do Brighton. Oto kolejne niezwykłe miejsce w UK, które musisz zobaczyć.


Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy dostępni od 8-19:

Tel PL: +48 12 361 3650 Tel UK: +44 20 3287 4650 E-mail: bok@angliapolska.pl


paczki do anglii
Website Security Test
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok