Inverness to niewielkie szkockie miasto portowe. Choć nie odznacza się dużą ilością atrakcji, to jednak nie brak tam turystów. Dlaczego? Miasto położone u ujścia rzeki Ness stanowi bazę wypadową na jedno z najsłynniejszych jezior świata – jezioro Loch Ness. Ale Inverness to nie tylko legenda Nessie. Chcesz wiedzieć, co jeszcze? Sprawdź z nami!

 

Kupno wózka dziecięcego to nie byle wyzwanie. Ilość dostępnych modeli przyprawia o zawrót głowy. Podobnie jak ceny. Nic dziwnego, że wiele osób pożycza wózek od rodziny lub znajomych. Ale co zrobić, jeśli Ty i wózek jesteście w Polsce, a potrzebujący go młodzi rodzice mieszkają w Wielkiej Brytanii lub na odwrót? To proste – wyślij wózek z nami. Jak? Już wyjaśniamy!


Planujesz wyjazd do Wielkiej Brytanii w celach zarobkowych? Zanim wyjedziesz, warto sprawdzić gdzie jechać i czym się zająć, żeby odłożyć zadowalającą sumę. Warto postarać się, aby praca była równie ciekawa, co dochodowa. Nie jesteś pewien, które miasto wybrać i jakiej pracy szukać? Oto kilka podpowiedzi.

 

Weekend w Paryżu? Świetny pomysł! Jeszcze przez 7 dni możesz skorzystać w promocyjnej oferty Eurostar. Dzięki taryfie Snap możesz w kilka godzin dojechać z Londynu do Paryża za jedyne £25. Zastanawiasz się, co można zobaczyć podczas krótkiej wycieczki do stolicy Francji? Oto miejsca, których nie możesz ominąć.

 

Tegoroczne wakacje w Londynie mogą być naprawdę przyjemne. W ostatni weekend czerwca termometry znów mają pokazać 25ºC. Warto pomyśleć jak spędzić prawdziwie letni weekend. A co byś powiedział na kąpiele słoneczne połączone z tradycyjnymi? Słońce i woda – czy potrzeba coś więcej? Chcesz wiedzieć, gdzie możesz skorzystać z kąpielisk? Oto trzy idealne miejsca. A na koniec – mała niespodzianka.

 

Wolny weekend to coś pięknego. Każdy na niego czeka. Zastanawiasz się, co zrobić, aby wolne dni w drugiej połowie czerwca były wyjątkowo udane? Może chcesz zjeść coś smacznego? Obejrzeć ciekawą wystawę, a może posłuchać dobrej muzyki? Jeśli tak, wybierz się na jeden z brytyjskich festiwali. Oto najciekawsze propozycje na trzeci i czwarty weekend czerwca.

Poznałeś już stolicę Walii. Teraz czas na stolicę Irlandii Północnej. Dziś zapraszamy Cię na wycieczkę do miasta, w którym powstał Titanic. Belfast, bo o nim mowa, to miasto, które wciąż się zmienia, a jedyna pewna rzecz, to całodniowe bilety autobusowe i czarne taksówki. Oto lista miejsc, które musisz odwiedzić w mieście „black cabs”.

 

Podróżowanie może być naprawdę tanie. Ostatnio zachęcaliśmy Cię do skorzystania z roweru. Dziś zdradzimy, jak pojechać z Londynu do Paryża lub Brukseli za jedyne 25 funtów. Wystarczy wybrać pociąg Eurostar i skorzystać z aplikacji połączonej z Facebookiem. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Ostatni konkurs w serii wiosennej dobiegł końca. Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Jesteście super! Tym razem nagrodą w postaci darmowej wysyłki paczki do 31,5 kg na trasie Polska Anglia będą mogli cieszyć się:

 

Widziałeś już wiele miejsc w Anglii. Zabraliśmy Cię na wycieczkę po szkockich archipelagach. Zapytasz co teraz? Pora na Walię. A dokładnie na jej stolicę – Cardiff. Największe i najbardziej zaludnione miasto Walii, w którym co dziesiąty mieszkaniec jest studentem, jest znane nie tylko dzięki uniwersytetom. Chcesz wiedzieć, co jeszcze kryje w sobie stolica hrabstwa? Sprawdź!

 

Istnieje wiele sposobów na zwiedzanie. W daleką podróż najwygodniej wybrać się samolotem, a w konkretne miejsce najłatwiej dostać się samochodem. Jednak dziś chcemy zaproponować Ci inny sposób przemieszczania podczas wycieczek po Wielkiej Brytanii. Jest nim rower. Oto trzy szlaki na dobry początek.


Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy dostępni od 8-19:

Tel PL: +48 12 361 3650 Tel UK: +44 20 3287 4650 E-mail: bok@angliapolska.pl


paczki do anglii
Website Security Test
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok