W serwisie DPD przyjmowane sa tylko paczki STANDARDOWE. Paczki niestandardowe obciazone beda dodatkowa oplata w wysokosci £50. Paczka niestandardowa moze zostac rowniez wstrzymana.

Paczka niestandardowa DPD (niesortowalana) w serwisie międzynarodowym, to taka która wymaga szczególnej obsługi podczas procesu transportu, spełniająca minimum jeden z poniższych warunków:

  • Paczka o kształcie cylindrycznym, okrągłym, owalnym np. tuba, wałek z tkaniną
  • Paczka o nieregularnych kształtach, w tym paczki, które nie są zapakowane w karton/opakowanie o regularnych kształtach
  • Paczka z wystającymi elementami lub owinięta w materiał uniemożliwiający swobodne przesuwanie po sorterze takie jak guma, itp.
  • Opony, jeśli są zapakowane niezgodnie z wytycznymi DPD Polska (szczegółowe informacje zawiera -Instrukcja prawidłowego pakowania opon w DPD Polska
  • Paczka, której najdłuższy bok przekracza maksymalną długość 175cm badz wage 30kg.
  • Paczka składająca się z dwóch odrębnych części połączonych w jedną nieregularną całość np. za pomocą folii stretch, taśmy
  • Paczka o zawartosci, ktore moze byc podatne na uszkodzenia podczas sortowania (np. SZKLO, TV, Przednioty Delikatne). Paczki z naklejkami UWAGA SZKLO/OSTROZNIE itd.

 

Zasady Przyjmowania Towarow przez DPD. Czytaj tutaj.

Jezeli masz watpliwosci czy Twoja paczka jest standardowa skontaktuj sie z nami na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szanowni Państwo,
Na co dzień dbamy o Państwa zadowolenie, świadcząc najwyższej jakości usługi w zakresie przesyłki paczek z Polski do Wielkiej Brytanii oraz z Wielkiej Brytanii do Polski. Wszyscy żyjemy w biegu, zależy nam na czasie – wiąże się z tym również specyfika naszej firmy, lecz w tym wyjątkowym czasie zapraszamy Państwa do zatrzymania się na chwilę, nad pewnymi wyjątkowymi słowami.
Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj” powiedział niegdyś Mark Twain. Nadchodzące Boże Narodzenie oraz Nowy Rok z pewnością mogą stać się podróżą i czasem odkrywanienia. Być może to właśnie podczas tego roku otrzymają Państwo wspaniałą wiadomość, spełnią swoje marzenia, spotkają miłość lub przyjaciela. Chcemy, aby nasza działalność była w tym pomocna – być może w którejś z paczek wysłanych przez nas znajdzie się drobiazg, który odmieni czyjeś życie?
Życzymy Państwu samych pomyślnych wiatrów, a sobie samym – tego, byśmy byli dla Państwa najlepszymi partnerami w podróży.

Wszystkiego najlepszego,
Ekipa AngliaPolska.pl


Karnawał oraz rozpoczynająca go noc sylwestrowa to okazja, by przez jakiś czas móc pobyć kimś innym. Od wieków przecież Europejczycy zakładają wówczas maski i wyruszają na strojne bale! Zobacz, jak przygotować się do takiej imprezy.

Czytaj więcej...

Na co dzień dobrze jest próbować dań z różnych stron świata. Wigilia jest jednak czasem, kiedy na ogół sięgamy po potrawy tradycyjne, typowo polskie. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę przepisów, które na pewno się udadzą i będą świetnie smakować!

Czytaj więcej...

 

Nie lubisz świątecznego objadania się przy stole i całusów od dawno niewidzianych ciotek?

Cóż, może być Ci ciężko to znieść… na trzeźwo. Z pomocą przyjdą Ci alkoholowe gry – nie od dziś

wiadomo, że procenty to najlepsze znieczulenie!

Czytaj więcej...


W sklepach jest całe mnóstwo gotowych ozdób świątecznych. Choć niektóre z nich są wręcz urzekająco piękne, warto kilka ozdób wykonać samodzielnie – umożliwi to wczucie się w świąteczny klimat oraz „wyżycie się” artystyczne. Zobacz, czym możesz przyozdobić swój dom!

 

Czytaj więcej...


Przy świątecznym stole oraz podczas przygotowań do rodzinnych spotkań nie może zabraknąć świątecznych piosenek. Zobacz, jakie utwory znalazły się na naszej subiektywnej liście najciekawszych utworów – tych rodzimych i tych zagranicznych.

Czytaj więcej...


Kiedy my, Polacy, łamiemy się opłatkiem i śpiewamy kolędy, ludzie na niemal całym świecie również obchodzą Boże Narodzenie, ale robią to niekiedy zupełnie inaczej. Przeczytaj, jak obchodzone są Święta w różnych zakątkach świata.

Czytaj więcej...

 

Znasz już nieźle Wielką Brytanię. Ale czy wiesz, że niektóre zwierzęta w UK muszą mieć paszport? Czy wiesz, w ilu językach porozumiewają się jej mieszkańcy lub co poza herbatą lubi pić Królowa? Nie? Oto lista 10 ciekawostek, w których znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania, które (być może) nigdy nawet nie przyszłyby Ci do głowy.

Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy dostępni od 8-19:

Tel PL: +48 12 444 7744 Tel UK: +44 2033 488 277 E-mail: bok@angliapolska.pl


paczki do anglii
Website Security Test